Overzicht Vietnam & Cambodja rondreizen van Djoser

Vietnam & Cambodja

Tijdens de rondreis door Vietnam bezoek je o.a. Hanoi, Sapa, Halong Bay, Hue, Hoi An, Saigon en de Mekongdelta. In Cambodja staan Phnom Penh en Angkor Wat op het programma. Alleen al vanwege de landschappen is een bezoek aan Vietnam al de moeite waard, maar met zijn 4000 jaar oude geschiedenis en verschillende bevolkingsgroepen is het land ook cultureel boeiend. In Cambodja maakt het tempelcomplex van Angkor Wat de combinatie uiterst interessant.

Reviews Vietnam & Cambodja reizen

Gemiddelde beoordeling: 9,0

  • Fantastische reis, maar wel een erg druk programma. Veel in de bus, vroeg op, iets meer rust

    8,0

    Rondreis Vietnam & Cambodja, 27 dagen

  • Hele fijne reis geweest met goede gidsen. Mooie dingen gezien. Reis zit goed in elkaar

    9,0

    Rondreis Vietnam & Cambodja, 27 dagen

  • De hotels onderweg waren af en toe niet meer van deze tijd. Kijk daar eens beter na. Reisleider Sandy een toppertje. Iedere dag goedlachs en positief. Ze had een hele sterke plaatselijke gids in Vietnam om mee samen te werken maar liet deze man zijn ding doen en dat was erg prettig.

    7,0

    Rondreis Vietnam & Cambodja, 27 dagen

  • Ik heb genoten van mijn groepsreis was voor mij de eerste keer op deze manier. Vond soms de busreis wat te lang. Jammer als je in donker aankomt. Wij kregen heel veel info over restaurantes in de steden te weinig over streetfood. En ik vond soms de activiteiten te druk te veel toeristen.

    8,0

    Rondreis Vietnam & Cambodja, 27 dagen

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Vervoer met eigen bus en gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis
  • Meer dan 40 jaar ervaring

Reisblog Vietnam & Cambodja

Bekijk alle reisblogs over Vietnam & Cambodja