Overzicht Mexico rondreizen van Djoser

Rondreis Mexico & Guatemala

Op deze 24-daagse rondreis bezoek je de hoogtepunten van Mexico en Guatemala. Onderweg van Mexico-Stad naar Yucatan zie je de belangrijkste overblijfselen van de Maya’s die hier jarenlang heersten. De tempels van Copan, Tikal, Chitzen Itza en Palenque getuigen van een rijk verleden. In San Cristobal en Chichicastenango kom je de bevolking tegen op hun kleurrijke markten. Aan het eind heerlijk ontspannen aan het strand bij Playa del Carmen.

Mexico is ook alleen te bezoeken op een indrukwekkende 16-daagse reis.

Reviews Mexico reizen

Gemiddelde beoordeling: 8,7

  • Zeer afwisselende reis waarin je een goed beeld krijgt van de landen, het landschap, de cultuurhistorie en de vriendelijke inwoners. Veel variatie en vrijheid en op onderdelen zelfs tijdens de reis aanvullende wensen inwilligen. Doorlopend bruikbare informatie van reisleider Fernande over van alles.

    8,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • Een fantastische en indrukwekkende ervaring in een tropisch sausje om kennis te nemen van drie landen, de Maya-wereld en hun huidige bewoners. Deze reis voldeed aan mijn verwachtingen en kijk er met vreugde op terug.

    8,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • Een mooie reis met een prima reisbegeleider. Laat mij weten welke reizen zij in de toekomst begeleidt (graag Peru )

    10,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • De reis naar Mexico, Guatemala en Honduras was fantastisch! Zoveel moois gezien, de archeologische sites, het landschap, de natuur, de mensen. Met een zeer aangenaam gezelschap en onder fijne begeleiding van Jacco. Zeer aanbevolen!

    9,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Vervoer met eigen bus en gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis
  • Meer dan 40 jaar ervaring

Reisblog Mexico

Bekijk alle reisblogs over Mexico